نرم افزار CRM

خانه » نرم افزار CRM

نرم افزار crm چیست؟

معرفی نرم افزار CRM را در واقع اینگونه میتوان بیان کرد ” ابزار مناسبی که مدیریت ارتباط با مشتری در کسب و کار را فراهم می کند و پیاده سازی و خودکارسازی در آن به سادگی قابل انجام می باشد

 

آیا در نرم افزار CRM سرمایه ای که در آن صرف شده باز خواهد گشت؟

در نرم افزار CRM در واقع rol به طور متوسط 5.6 می باشد به عبارت دیگر تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است به ازای هر یک میلیون تومان در حوزه CRM که سرمایه گذاری در آن انجام شده است شما می توانید برای خود درآمد جدیدی به اندازه ی 5.6 میلیون تومان داشته باشید.

ویژگی های نرم افزار CRM :

 • پایگاه داده های متمرکز و مجزا برای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری:

Crm همه ی اطلاعات مورد نیاز شما را ذخیره می کند. بنابراین شما نیازی برای جستجوی زیاد بین فایل های خود را ندارید زیرا می توانید با یک جستجوی همه ی چشم انداز و اطلاعات خود را پیدا کنید و هر چیزی که مورد احتیاج خودتان است به آن دسترسی داشته باشید.

 • خودکار سازی ورود داده ها :

شما با در اختیار داشتن نرم افزار crm نیازی به ثبت کردن ایمیل، تماس ها و یا ملاقات های خود ندارید. به صورت اتوماتیک همه ی آن ها ایجاد می شود.این امر باعث می شود که در انجام کار ها و وظایف خود با سرعت بیشتری عمل کنید.

 • نگه داری ارتباط شما با چشم اندازها :

کلیه اطلاعات مشتریان شما را از آغاز همکاری توسط نرم افزار سی آر ام ذخیره می شود و در زمان مورد نیاز قابل نمایش برای شما می باشد. همچنین همه اتفاقات ، صحبت ها، نظرات و … همراه شما در هر ملاقات با مشتریان خواهد بود.

 • پیگیری تمام تعاملات فروش :

برای اینکه سرنخ ها فراموش نکنید می توانید از نرم افزار crm استفاده کنید.

 • اطلاع رسانی زمان تماس مجدد

شما می توانید زمان تماس مجدد با چشم اندازها که فرارسیده یا هنوز زود می باشد را از طریق “نرم افزار crm” متوجه شوید. این کار باعث تاثیرمستقیمی برای شرایط سرنخ ها در فرآیند تبدیل فرصت و مشتری شود و فروش شما را چند برابر کند.

 • آسان تر شدن تعاملات موثر تیم شما :

شما می توانید از طریق crm ارتباطات خود را با دیگر اعضای تیم برقرار کنید و نیز دیگران می توانند با اجازه دادن به شما سرنخ های فروش را تنها با یک کلیک جا به جا کنید و در تعملات آن ها شرکت کنید.

 • انجام پیش بینی های لازم توسط نرم افزار :

شما بایستی معاملات خود را از طریق قیف فروش آپدیت کنید. crm مواظب همه چیز می تواند باشد و از طریق مرتب سازی، محاسبه کردن و ترسیم اطلاعات پیش بینی های لازم را برای شما فراهم می کند.

 • رشد crm با شرکت شما

زمانیکه تعداد کارمندان و نمایندگان شما رو به افزایش باشد دیگر امکان پیگیری های دستی وجود ندارد. crm با شرکت شما بزرگ و رشد می کند و باعث می شود که به شرکت شما نظم و ارزش ببخشد.

 • Crm زمان را به شما برمی گرداند

وقتی زمانی را برای پیدا کردن سرنخ در ایمیل ها صرف نمی کنید یا حتی داده ها را به صورت دستی وارد نمی کنید برای فروش زمان بساری دارید که نرم افزار crm این امکان را برای شما ایجاد می کند.

“نرم افزار CRM” یا مدیریت ارتباط با مشتری ساما سیستم

 

نرم افزار CRM ساما سیستم

تنظیمات اصلی در نرم افزار CRM ساما سیستم

ارتباط متداوم با مشتریان و بررسی میزان رضایت آنها از شرکت یکی از اصولی می باشد که اکثر ما در دستور کار خود قرار داده ایم. از این رو ثبت نظرات مشتریان و گزارش های آماری فروش یکی از امکانات اساسی مورد نیاز شرکت ها در نرم افزار crm می باشد.

در حالت کلی مدیریت ارتباط با مشتریان یکی از امکانات اساسی مورد نیاز شرکت ها در نرم افزار حسابداری ، مالی و اداری erp می باشد. با استفاده از زیر سیستم crm ساما سیستم کاربران می توانند با مشتریان خود دائم در ارتباط باشند و با توجه به ارتباط این زیر سیستم با نرم افزار فروش و بازاریابی سیستم فروش را به طور کاملی ارزیابی نمایند .

جستجو و انواع فیلترگذاری در میان تمام پیش فاکتورهای ثبت شده و تفکیک آنها به طور دلخواه و همچنین قابلیت پیگیری به روی پیش فاکتورهای فاکتور نشده، یکی از امکانات نرم افزار جامع ساما سیستم می باشد.

 

پیش فاکتور در نرم افزار ارتباط با مشتریان

جستجو و انواع فیلترگذاری در میان تمام پیش فاکتورهای ثبت شده و تفکیک آنها

 

پیش فاکتور در تنظیمات ارتباط با مشتریان

نحوه پیگیری پیش فاکتورها در نرم افزار سی آر ام

 

نظرسنجی فروش

در این تصویر شما می توانید به روی هر یک از فروش های شرکت به نظر سنجی بپردازید و به هر سوال نمره بدهید.

 

همچنین شما در این قسمت از “نرم افزار CRM” می توانید انواع گزارشات تجمیعی و تفکیکی از فیلترهای مختلف از جمله نمرات داده شده تهیه نمایید.

انواع گزارشات با فیلترها

انواع گزارشات تجمیعی و تفکیکی از فیلترهای مختلف

در قسمت بعدی شما می توانید به صورت کامل تر و سریع تر روی اطلاعات هر یک از مشتریان خود تمرکز کنید. علاوه بر آن شما می توانید به ثبت انتقادات و پیشنهادات هر شخص بپردازید یا به ثبت تهیه هدیه برای هر شخص با توجه به اطلاعاتی نظیر سن و روانشناسی افراد بپردازید.

پیشنهادات در تنظیمات بخش مشتریان نرم افزار

ثبت انتقادات و پیشنهادات و ثبت هدیه برای هر شخص در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

برخی امکانات نرم افزار CRM

 1. امکان کنترل و پیگیری انواع پیش فاکتور صادر شده توسط واحد فروش که کدام یک به فروش تبدیل نگردیده است و به چه دلیل و یا اینکه بیشترین پیش فاکتورهای تبدیل شده به فروش شامل چه مشخصه هایی بوده است و …
 2. امکان کنترل و پیگیری انواع فاکتورهای فروش صادر شده مثلا میزان ریالی و مقداری صدور فاکتور فروش برای هر مشتری و دلایل آن و …
 3. امکان کنترل و مدیریت مشتریان و پروژه های پیمانکاری و طبقه بندی و امتیاز بندی آنها و رسیدگی به مشکلاتشان. همچنین ارسال کالا و هدیه به هر مشتری بر اساس طبقه بندی صورت پذیرفته شده و به طور کلی این بخش از نرم افزار ابزاری برای کنترل و ارتباط مستمر و هرچه بیشتر با مشتریان است.
 4. امکان ارسال ایمیل و اس ام اس به مشتریان به صورت گروهی و تکی
 5. امکان تهیه گزارش های مقایسه ای فروش بین بازه های مختلف تاریخی
 6. امکان گزارش گیری از عملکرد واحد های مختلف سازمان بر اساس نمره های مشتریان
 7. امکان جا به جایی پیگری های فاکتور ها و پیش فاکتورها
 8. امکان درج یادادشت به روی فاکتورها و پیش فاکتور ها
 9. امکان تگ کردن و یادداشت گذاشتن برای دیگر کاربران روی فاکتورها
 10. آلارم پیگیری های امروز به روی میز کار کاربران

 

 

2018-11-14T12:48:40+00:00